مسئولیت اجتماعی شرکت

اباکو برای ایجاد هماهنگی در تمام جنبه‌های زندگی تلاش می‌کند . ما نهایت تلاش خود را برای کمک به یک جامعه دارای هارمونی انجام می‌دهیم .
هر ساله اباکو در بسیاری از حمایت های مالی محلی و بین‌المللی از طریق اهدائیه های مختلف شرکت می‌کند , جایی که ما اغلب در آن‌ها اثر و تاثیر مستقیم را تجربه می‌کنیم .
اباکو از اینکه حامی برنامه 3R یعنی بازیافت ، کاهش و استفاده مجدد میباشد به خود میبالد . ما به دنبال آن هستیم که اثرات مخرب زیست‌محیطی بسیار پایینی داشته باشیم، و پسماند مان را نه تنها در دفاتر خود بلکه در تاسیسات تولیدی مان کنترل کنیم . ما از باتری‌های دوست‌دار محیط‌زیست استفاده می‌کنیم ، بسته‌بندی ما تقریبا ً ۹۰ درصد قابل بازیافت است و ما دائما ً در جستجوی راه‌های خلاقانه و بی‌خطر برای مسئولیت اجتماعی و محیط‌زیست هستیم .”
همه کارکنان ما از یک محیط کار آسوده و الهامبخش برخوردار هستند ، با زندگی سالم و یوگا در دستور کار روزانه – که از ارزش اصلی فلسفه ذن (Zen) حمایت می‌کنند .

ساعت هایی برای زندگی

ما برنامه خیریه خود را با عنوان “ساعتهایی برای زندگی” شروع کرده ایم ، زیرا ما متعهد به کمک به جوامع محلی و بین المللی خود هستیم.
از زمانی که این برنامه در سال ۲۰۱۲ آغاز شد ، ” ساعت هایی برای زندگی ” به سازمان‌ها و افراد نیازمند در سراسر جهان کمک کرده‌است . این ایده یک برنامه تاثیر مستقیم است که بر کشف تغییرات آنی متمرکز است . ما نمی‌توانیم کل دنیا را تغییر دهیم ، اما ممکن است قادر باشیم دنیا را برای چند نفر که به معنای “جهان برای ما” است ، تغییر دهیم .
هر ساله اباکو به خیریه‌های مختلف کمک می‌کند . برنامه ” ساعتهایی برای زندگی ” خانه‌ای برای یک خانواده در فیلیپین ساخته‌است که از زمانی که طوفان Yolanda خانه آن‌ها را ویران کرده‌است ، بی‌خانمان شده بودند .
اباکو همچنین یک صندوق ایجاد کرده‌است که در آن جوانان از یک روستای کوچک در فیلیپین می‌توانند برای تامین بودجه تحصیلی خود درخواست بدهند . علاوه بر این ، اباکو از یک پرورشگاه در تایلند با پروژه Baan Unrak حمایت می‌کند که این سازمان را قادر ساخته‌است تا یک سقف جدید را بر خانه فرزندانشان قرار دهد . ما صادقانه به ایجاد یک تفاوت اعتقاد داریم .

جیسون و ونسا به لطف برنامه “ساعتهایی برای زندگی” اباکو ، در حال تحصیل به منظور معلم شدن هستند.

 

نینوی و نینا به لطف برنامه “ساعتهایی برای زندگی” اباکو خانه جدیدی دارند.