مشخصات فنی

پرداخت شده

تمامی موارد از جمله دستبند ها و سگک ها برای تولید ساعت از بهترین مواد استیل ضد خش ساخته شده اند. فولاد خوب 316L در ژاپن ساخته شده است – و کلیه موارد مطابق با بهترین استانداردهای صنایع دستی با دقت جلا داده می شوند.

شیشه

اکثر مدل ها به شیشه های معدنی مجهز شده اند که برای اطمینان از حداکثر مقاومت در برابر ترک ، مراحل سخت کاری خاصی را طی کرده اند. سری Paper فوق باریک ما به کریستال یاقوت کبود بسیار مقاوم در برابر خراش مجهز شده است.
تمام ساعتهای فوق العاده باریک 4،9 میلی متر با کریستال یاقوت کبود بسیار مقاوم در برابر خراش مجهز شده اند.

روکش ها

تمامی ساعت های رنگی اباکو با آبکاری یون تیتانیومی روکش شده اند که پیشرفته ترین روش برای پوشش هایی با ماندگاری بالا است. این مخلوط از تیتانیوم و رنگ مورد نظر است که در یک فرآیند همجوشی در یک محفظه خلاء با ماده پایه استیل ضدزنگ ادغام می شود.

جعبه هدیه

جعبه هدیه از طراحی های اباکو با بیان حداقلی و متناسب خود پشتیبانی می کند با تاکید بر فلسفه Zen زیبایی در سادگی است.

حرکات

بیشتر مدل ها مجهز به یک حرکتی هستند که از باتری Spron استفاده می کند. این نوعی باطری اکسید نقره بدون جیوه و سرب است. با استفاده از یک آند با دقت بالا با استفاده از فناوری فرآیند سطح و ماده مخصوص کاتد ، نقره و سرب به طور کامل از باتری جدا می شوند. این حرکت همچنین می تواند از باتری های معمولی استفاده کند.

باتری های بدون سرب و جیوه

ساعت های اباکو با باتری های SPRON اکسید نقره که بدون جیوه و سرب هستند عرضه می شوند. جیوه و سرب با استفاده از یک فن آوری بسیار دقیق ، کاملاً از باتری خارج می شوند. همچنین این حرکت با باتری های معمولی نیز قابل استفاده است.

بندها

همه بند ها با چرم اصل ساخته شده اند – و چندین نسخه در چند لایه مونتاژ شده است که به بند ها ساختار و هویت غنی می بخشد. دستبندهای زنجیری و پیوندی با بالاترین کیفیت استیل ضد زنگ 316L ساخته شده اند که مناسب هر مچ دستی می باشد.

مقاومت در برابر آب

تمامی ساعت ها حداقل در برابر فشار 3 اتمسفر مقاوم هستند و به صورت جداگانه تست شده اند. برخی ساعت ها بین 5 تا 10 اتمسفر در برابر فشار مقاوم هستند. علامت مقاومت در برابر آب را می توانید در پشت ساعت مشاهده کنید. فقط ساعت هایی با مقاومت 10 اتمسفر برای شنا کردن مناسب هستند.